Цьогорічне свято до  Дня незалежності України  та Дня Куликівської ОТГ буде присвячене екології  та чистому довкіллю

  • 1263

Фото без опису

25 липня відбулося перше засідання організаційного комітету з підготовки та  проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 28-ї річниці незалежності України. У засіданні взяла участь Куликівський селищний голова Наталія Халімон.

Начальник управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді та спорту селищної ради Світлана Масльонка поінформувала присутніх про концепцію проведення свята. - Загалом вже звичний для жителів Куликівщини формат святкування головного державного свята збережеться. Відбудеться воно 24 серпня 2019 року в Куликівці. Планується проходження театралізованої святкової колони, офіційна частина, покладання квітів до обеліску слави та пам?ятних знаків на меморіальній алеї в Куликівці. Традиційно працюватиме Містечко майстрів. В центральному парку селища будуть розміщені презентаційні куточки установ громади, працюватиме виїзна торгівля.  В програмі святкування -  концерти аматорів сцени із сіл громади, духового оркестру, обдарованих дітей, вихованців дитячої мистецької школи, дитячі розваги і атракціони, майстер-класи, спортивні змагання,  вечірня розважальна програма. Цього року денна концертна програма буде   тільки у парку.

При тому що буде збережений формат святкування його змістовне наповнення і загальна концепція,  як і щороку, будуть суттєво оновлені.   Головною темою цьогорічного  свята   визначили  тему екологічної безпеки, збереження чистого довкілля і чистої планети для наступних поколінь. Минулого року Куликівська громада вже зробила перші кроки у напрямку збереження довкілля, запровадивши на своїй території роздільний збір сміття.

  У святковій колоні буде  креативно і несподівано, театралізованими елементами: костюмами  з паперу, пластику, поліетилену, іншими цікавинками,  відтворена ідея і прагнення Куликівської громади зберегти довкілля чистим і безпечним для проживання нинішніх і наступних поколінь куликівців. Екологічна тема буде представлена і  у  святкових подвір»ях і експозиціях у парку та на площі селища.

 Як і минулоріч, експозиції та подвір»я у парку будуть інтерактивними. Гості зможуть не лише споглядати, а й стати учасниками ігор, майстер-класів, спортивних змагань.

В парку буде працювати польова кухня від військових та встановлені столи для  спільного святкування учасників із сіл.

Для зручності гостей будуть виготовлені програмки свята, де будуть вказані зони і час проведення усіх заходів.

Очікується участь у святкуванні гостей із  Естонії, яким вже надіслані запрошення.

Наступне засідання оргкомітету відбудеться за тиждень.

Підготовку до головного державного свята та свята ОТГ розпочато.