Куликівська ОТГ ввійшла в 10-ку кращих громад Чернігівщини

Дата: 09.08.2019 11:26

Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу» провів аналітичне дослідження рівня інституційної спроможності та сталого енергетичного розвитку малих та середніх громад України. Рейтинг складений на основі 33-х критеріїв та показників розвитку громад. Загалом досліджено дані більше тисячі громад з усієї України. За підсумками рейтингу першу трійку очолили громади міст Прилуки (рейтинг – 139,5), Ніжина (рейтинг – 94,91) та Сновська ОТГ (рейтинг – 77,08). Куликівська ОТГ у цьому рейтингу на 10-му місці. Чернігівські громади показали гідний результат, адже середній показник області 28,6, у той час як всеукраїнський – 21,29.