Щиро вітаємо народний аматорський хор «Льонок» з перемогою на ХІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Серпневий заспів»

Дата: 12.08.2019 16:38

Фестиваль проходив 9-11 серпня у місті Чорноморськ Одеської області.  Народний аматорський хор «Льонок» Центру культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради  достойно витримав потужну конкуренцію  32 міських хорових  колективів з усієї України і в напруженій боротьбі виборов почесне ІІІ місце. Щиро вітаємо наш творчий колектив та його завзятого керівника – Оксану Ліщук із заслуженою перемогою! Бажаємо всім учасникам та організаторам поїздки міцного здоров’я, творчої наснаги, натхнення і нових перемог!