До уваги осіб пільгової категорії !

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» з 01 жовтня 2019 року впроваджується монетизація пільг на житлово-комунальні послуги!

Управлінням соціального захисту населення Куликівської районної державної адмінстрації здійснюється підготовча робота до процесу монетизації пільг.

Зокрема, проводиться звірка та уточнення даних, внесених до Єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків, на підставі яких буде проводитись нарахування пільг

У зв’язку з тим, що розрахунки за спожиті пільгові послуги по оплаті за електроенергію водопостачання, теплопостачання та природний газ з 1 жовтня цього року мають здійснюватись через відділення банку, необхідно внести інформацію про мобільні телефони пільговиків в електронну базу даних ЄДАПР та номери особових рахунків користувачів /абонентів/ послуг електро-, водо-, тепло- та газопостачання .

У разі заміни паспорта, пільговик повинен надати до управління, або передати через уповноважену особу ксерокопію нового паспорта.

Для подальшого надання пільг просимо всіх пільговиків з числа учасників бойових дій; інвалідів війни; членів сімей загиблих /померлих/; учасників війни; дітей війни; багатодітних сімей; постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорій; ветеранів військової служби та ветеранів органів внутрішніх справ; сільських медиків, педагогів та працівників культури на пенсії, надати номери особистих мобільних телефонів до Управління соціального захисту населення Куликівської РДА (відділ персоніфікованого обліку пільгових категорій населення) за адресою:  смт.Куликівка, вул.Шевченка, 3, кабінет №2, а також за телефоном 2-14-36.

До уваги осіб пільгової категорії !!!!