Цього року Куликівщина долучилася до щорічного забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

Дата: 27.08.2019 11:59

Ця всеукраїнська акція була започаткована минулоріч, як національний рух вшанування пам’яті полеглих воїнів,  можливість пробігти за кожного з тих, хто захищав країну, подякувати та підтримати близьких наших Героїв.
25 серпня куликівські активісти зібралися на площі селища біля стендів, присвячених загиблим землякам Ігорю Сніжку та Сергію Парубцю. Ведуча заходу - директор Куликівської ЦБС Інна Янголь ознайомила учасників забігу з історією акції, її метою та нагадала біографії і обставини загибелі героїв-земляків.

Кожен учасник забігу отримав свій номер з логотипом акції.

Тут же працювала благодійна скринька, куди збирали кошти на підтримку родин загиблих воїнів.

Активісти, серед яких і школярі, і досвідчені спортсмени, і службовці пробігли символічну дистанцію - від площі до аграрного ліцею і у зворотньому напрямку. Кожен біг за свого Героя.

По завершенні пробігу його учасники отримали дипломи, які вручив заступник Куликівського селищного голови Володимир Повозник.

Начальник Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту селищної ради Світлана Масльонка (також учасник забігу) привітала усіх і подякувала за підтримку ініціативи, наголосивши, що такий забіг стане для громади щорічною традицією.