Освітянська родина громади поповнилась двома молодими педагогами

28 серпня освітяни Куликівської громади зібралися на цьогорічну серпневу конференцію. Захід відбувався в Центрі культури дозвілля і творчості. У фойє закладу учасникам презентували виставку робіт на тему екологічного виховання і раціонального використання відходів.

Освітянський загал вітали з початком нового навчального року Куликівський селищний голова Наталія Халімон, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, начальник Управління освіти, культури туризму, сім»ї молоді і спорту селищної ради Світлана Масльонка.

Державними відзнаками, відзнаками Управління ОКТСМС, освітянської профспілки нагородили кращих фахівців галузі за досягнення у розвитку освіти, за підготовку переможців і призерів олімпіад і конкурсів.

Нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» нагороджено Валентину Дєдкову - учителя  історії Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст,  Подякою Міністерства освіти і науки України  - Віталія Дєдкова - учителя трудового навчання та технологій Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Інну Плесу – учителя зарубіжної літератури та російської мови Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ст.  Почесною грамотою Управління освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації відзначено: Олену Крепостну - учителя зарубіжної літератури Вересоцького ЗЗСО І-ІІІст., Валентину Мельник  – учителя англійської мови Куликівського ЗЗСО І-ІІІ ст. та  Тетяну Шемендюк  – учителя початкових класів Горбівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

З великою радістю вітали і прийняли в освітянську родину молодих колег-педагогів Ігоря Василенка та Юлію Йовенко, які розпочинають цього року свій педагогічний шлях. Обоє будуть викладати в Жуківській школі. Враховуючи, що за останні роки школи не поповнювалися молодими кадрами, ця подія набула на святі особливої ваги.

Виступи на конференції були присвячені освітянській реформі, зокрема, Новій українській школі. Говорили про її переваги і виклики. Підсумували минулий навчальний рік і окреслили перспективи і завдання на рік новий.

По завершенні конференції учасники мистецької студії «Надія» подарували освітянам по-дитячому проникливі музичні вітання.