Куликівська громада вшанувала пам"ять загиблих захисників

Дата: 29.08.2019 16:13

29 серпня, в День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави, Куликівщина віддала шану загиблим і померлим захисникам -землякам.

Начальник Управління освіти, культури, туризму, сім"ї, молоді і спорту селищної ради Світлана Масльонка, голова райдержадміністрації Олексій Ракоїд, керуюча справами районної ради Олена Баглай разом з представниками ветеранських організацій та територіального центру комплектування і соціальної підтримки побували на могилах загиблих учасників АТО Сергія Парубця з Дрімайлівки та Ігоря Сніжка з Куликівки.
Відвідали також могили воїнів, які пішли з життя вже після повернення із зони АТО - Олександра Лазаря та Олександра Точоного з Дроздівки, Юрія Лаби, Анатолія Дуди, Володимира Димитришина з Куликівки, Юрія Гапона з Ковчина та Миколи Парникова з Бакланової Муравійки.

Посадовці і представники громадськості поклали квіти на могили захисників та вшанували їх пам"ять хвилиною мовчання.

На знак пошани поклали квіти і до меморіальної дошки Ігоря Сніжка на фасаді Куликівської школи.