Куликівська селищна рада привітала підприємців зі святом

Дата: 30.08.2019 15:00

У переддень Дня підприємця Куликівська селищна рада привітала підприємців громади з прийдешнім професійним святом.

Куликівський селищний голова Наталія Халімон вручила Почесну грамоту  селищної ради  і подарунок  приватному підприємцю Анатолію Литвиненку з Куликівки. Анатолій Григорович підприємець з багаторічним досвідом, займається продажем промислових та господарських  товарів широкого вжитку. Позаминулого року збудував у селищі магазин «Рукавичка» та облаштував прилеглу територію, яка  милує око відвідувачів чистотою і різнобарв»ям квітів. Анатолій Литвиненко  є соціально активним підприємцем і спонсором заходів, що відбуваються у громаді.

Цього ж дня працівники селищної ради привітали  й інших підприємців громади подарунками і вітальними листівками.