Цьогорічний шкільний дзвоник пролунав для 122 першачків громади

Дата: 02.09.2019 10:57

Гарного сонячного ранку , 2 вересня,   11 шкіл громади гостинно відчинили двері 1284 учням

Вперше шкільний передзвін пролунав для 122 першачків. Вже другий рік поспіль найменші школярі громади навчатимуться за програмою  Нової української школи.

Для створення якнайкращих умов навчання, розвитку  і адаптації першачків та на виконання вимог Нової української школи, у громаді  попередньо проведено масштабну підготовчу роботу: придбано нові меблі, навчальне обладнання, здійснено ремонти кабінетів.

Упродовж літа також проведені  поточні ремонти усіх навчальних закладів. Жуківська і Ковчинська школи зустріли своїх вихованців з новенькими енергоощадними вікнами і дверима.

Тож залишається побажати учням, вчителям і батькам успішного і цікавого навчального року, нових здобутків і перемог на шляху до вершини знань!