Виділено кошти на зарплату техперсоналу шкіл та реконструкцію каналізаційно-насосної станції в районній лікарні

29 серпня  відбулася 29-та  сесія селищної ради сьомого скликання.

Вела сесію   Куликівський селищний голова Наталія Халімон.

У роботі сесії взяли участь  заступники селищного голови, керівники окремих структурних підрозділів селищної ради, установ, підприємств,  виконувачі обов”язків старост сіл громади.

На порядок денний  двадцять дев»ятої сесії  внесено 23 питання.

Детальне обговорення питань порядку денного відбувалося на спільному засіданні постійних комісій селищної ради, яке відбулося цього ж дня.

Проект рішення «Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2018 р. №428 «Про селищний бюджет на 2019 рік» депутатам і запрошеним представила начальник фінансового управління селищної ради Лариса Авжи:   обсяг доходів  селищного бюджету визначено в сумі 124432888,00 грн, обсяг видатків селищного бюджету встановлено у сумі 129638448,80 грн. За рахунок дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, збільшено доходну частину загального фонду селищного бюджету  на 3234300,00 грн.  Кошти  будуть спрямовані Управлінню освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та на фінансування заробітної плати обслуговуючого персоналу закладів загальної середньої освіти громади  - 1664800,00 грн та оплату спожитих енергоносіїв та комунальних послуг – 1569500,00 грн.

На виконання спільного  розпорядження голів обласної державної адміністрації та обласної рад «Про внесення змін до показників обласного бюджету на 2019 рік» від 08.08.2019 року збільшено доходну частину спеціального фонду селищного бюджету у сумі 257590,00 грн за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету. Окрім того із спеціального фонду селищного бюджету виділено на реконструкцію 186200,00 грн. Кошти, загальною сумою 443279, 00 грн будуть направлені  фінансовому управлінню на реконструкцію каналізаційно-насосної станції КНП «Куликівська ЦРЛ.

Згідно висновку фінансового управління Куликівської селищної ради від 29.08.2019 року перевиконання дохідної частини загального фонду селищного бюджету станом на 01.08.2019 року становить 106,0 % або перевиконання становить 1979762,65 грн.

Рішеннями 29 сесії селищної ради сьомого скликання:

- затверджено Регламент роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Куликівської селищної ради;

- надано дозволи суб»єктам господарювання на розробку детальних планів територій  по селищу Куликівка.

Затверджено  також пакет рішень по індивідуальних зверненнях фізичних і юридичних осіб щодо врегулювання земельних питань.

З урахуванням зауважень і пропозицій, озвучених на спільному засіданні постійних комісій селищної ради були прийняті відповідні рішення по решті питань порядку денного.

Детальніше з рішенням двадцять дев»ятої сесії селищної ради сьомого скликання можна ознайомитись на цьому ж сайті у розділі «Сесійна діяльність».