У школах громади безкоштовно харчуватимуть дітей із сімей, що опинились у складних життєвих обставинах

11 вересня  відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

Вела засідання Куликівський селищний голова Наталія Халімон.

На порядок денний було внесено 13 питань:

Начальник фінансового управління селищної ради Лариса Авжи поінформувала членів виконкому про зміни до селищного бюджету, що викликані необхідністю  фінансування нагальних витрат.  Шляхом перерозподілу коштів селищного бюджету буде виділено:

• 14 тис.грн – на придбання десяти комплектів «парта шкільна + 1 стілець»;
  • 49 тис.грн    співфінансування  на реконструкцію приміщення під улаштування санвузла у будівлі Вересоцької школи;
  • 2 235 грн -  на придбання автозапчастин та  ремонт комп’ютерної техніки  по закладах освіти;
  • 2 870 грн – на оплату навчання фахівців з правил безпеки системи газопостачання та навчання з питань здійснення публічних закупівель;
  • 4600 грн – на виплату одноразової допомоги по досягненню повноліття дітям – сиротам та дітям позбавлених батьківського піклування;
  • 12 тис. грн. –  на придбання фарби для фарбування фасадів будівлі Жуківського ЗЗСО III ступенів;
  • 59453,08 грн –  на виплату заробітної плати працівникам комунального підприємства Куликівської селищної ради.

Рішенням виконкому затвердили  на 2019-2020 навчальний рік фактичну мережу шкіл та контингентів учнів. У Куликівській ОТГ на сьогодні функціонує:  6 закладів загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів: Куликівський, Вересоцький, Горбівський, Ковчинський, Орлівський, Салтиково-Дівицький;

5 закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів: Виблівський, Дрімайлівський, Жуківський, Дроздівський, Хибалівський; 2 заклади загальної середньої освіти І ступеня: Кладьківський, Авдіївський(юридично зареєстрований, але фактично не працює). Всього по селищній раді  у 101 класі-комплекті навчається 1270 учнів.

Виконавчий комітет селищної ради  затвердив на 2019-2020 навчальний рік списки дітей  шкільного віку з сімей, які перебувають на обліку центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Куликівської селищної ради як такі, що потрапили у складні життєві обставини.   За рахунок коштів селищного бюджету 169 дітей цієї категорії будуть забезпечені у школах  безкоштовним гарячим харчуванням.

Члени виконкому розглянули і ухвалили рішення з інших питань порядку денного.