Дроздівський "Дивосвіт" привіз до громади золото фестивалю "Пісенні візерунки"

Дворазовий переможець фольклорного фестивалю "Народні скарби Куликівського краю" колектив "Дивосвіт" Дроздівського сільського будинку культури,  активно пропагує  фольклорний жанр  не лише на сценічних майданчиках  Куликівщини, а  й на мистецьких конкурсах обласного і всеукраїнського рівня.

22 вересня у місті  Буча Київської області відбувся XII Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорської творчості "Пісенні візерунки", учасником якого став дроздівський творчий колектив.

Оригінальний репертуар та автентичне народне виконання не залишили байдужими жюрі та глядачів конкурсу. І як результат  - заслужена перемога!  Фольклорний колектив "Дивосвіт"  у номінації "Фольклорні колективи" отримав диплом І ступеня.

Вітаємо колектив з перемогою та бажаємо нових творчих  вершин!