В Орлівці почали роботи по розчистці водойми в центрі села

Дата: 26.09.2019 15:39

Днями в Орлівці розпочали роботи по проекту реконструкції водойми у центрі села.

Ідею про створення навколо ставка зони відпочинку для жителів  та гостей села орлівці плекають вже кілька років.  Але щоб облаштувати тут гарну відпочинкову зону першочергово необхідно було розчистити водойму, бо з часом  вона замулилася і заросла болотною рослинністю.

Підтримуючи бажання жителів Орлівки мати культурну зону відпочинку біля розчищеного ставка  Куликівська селищна рада  вирішила  використати  кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища, надані  громаді як субвенцію з обласного бюджету, саме на реалізацію цього  екологічного проекту.

Загальна вартість проекту   - 1  476 314 грн. Площа водойми - 1, 8 га. Роботи по розчистці виконує приватне підприємство "Воденергобуд" (м.Чернігів).

В Орлівці вже працює спеціальна  техніка.  Водойму розчистять від мулу, поглиблять, спланують береги. З настанням теплої пори тут планують облаштувати зони для відпочинку. Тож до наступного літа орлівці матимуть свій маленький «курорт з пляжами» біля оновленої і розчищеної водойми.