Святкове зібрання до Всеукраїнського дня бібліотек з сучасним «присмаком» і домашньою атмосферою

  • 1295

Цьогорічне святкове зібрання з нагоди  Всеукраїнського дня бібліотек, яке пройшло у затишному приміщенні  Куликівської Публічної бібіліотки 27 вересня, вийшло за рамки традиційних зібрань з приводу професійних свят.

Креативні сценаристи  і ведучі Інна Янголь та Віталіна Скорина провели святкову зустріч  на сучасний лад у форматі бібліо-шоу під назвою  "Бібліотека сьогодні, завтра і завжди!"

Жодного офіціозу, тепла затишна сімейна атмосфера свята. Інтерактивні ігри за участі винуватців свята-бібліотекарів, веселі частівки про бібліотеки і бібліотекарів  у їх же виконанні, жарти і анекдоти з бібліотечного життя. Все було весело й незвично і  продемонструвало, що бібліотекарі не лише хранителі книги, мудрі порадники і психологи для читачів, а й талановиті артисти і люди з відмінним почуттям гумору.

Вітання на адресу бібліотекарів від заступника селищного голови Володимира Повозника і начальника Управління освіти, культури, туризму, сім»ї, молоді і спорту селищної ради Світлани Масльонки не порушили гармонії свята, бо прозвучали тепло і щиро, як від друзів і вдячних читачів. Світлана Масльонка на підтримку акції «Подаруй бібліотеці книгу» подарувала Куликівській книгозбірні кілька своїх улюблених книжок із власної домашньої бібліотеки.

Слова вдячності і привітання на адресу бібліотекарів прозвучали від друзів і  найактивніших читачів, ветеранів бібліотечної галузі.

Зачарувала  своїм неповторним поетичним словом знана куликівська поетеса, і в минулому бібліотечний працівник, Олександра Атрощенко.

Органічно доповнили сімейну атмосферу свята музичні вітання від юних учасників ансамблю "Фантазія" (керівник Оксана ліщук) та поетичні привітання від активних читачок дитячої бібліотеки.

З великою цікавість  роздивлялися учасники свята  та відвідувачі бібліотеки світлини з  історії бібліотечної галузі Куликівщини, розміщенні на подвір»ї закладу. А стенд з цитатами класиків про книги і бібліотеки, виставлений на вулиці перед фасадом, привернув увагу до Всеукраїнського дня бібліотек і випадкових перехожих, і постійних відвідувачів.