ОГОЛОШЕННЯ про початок прийому пропозицій

ОГОЛОШЕННЯ

про початок прийому пропозицій від громадських об’єднань батьків, учні (вихованці) яких навчаються у закладах загальної середньої освіти та педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти де наявні вакансії щодо кандидатур для включення до складу комісій з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад:

директора Виблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради;

- директора Дрімайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради.

Відповідно до «Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Куликівської селищної ради», затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Куликівської селищної ради від 10 жовтня 2018 року №358  Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради оголошує початок прийому пропозицій від громадських об’єднань батьків, учні (вихованці) яких навчаються у закладах загальної середньої освіти та педагогічних колективів закладів загальної середньої освіти де наявні вакансії щодо кандидатур для включення до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора Виблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради та директора Дрімайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради.

.

Членами комісії можуть бути:

- представники педагогічного колективу закладу загальної середньої освіти де наявна вакансія, у кількості 2-х осіб, які обираються більшістю працівників на загальних зборах (конференції) трудового колективу;

- представники громадського об’єднання батьків, учні (вихованці) яких навчаються у закладі загальної середньої освіти, де наявна вакансія, у кількості 2-х осіб.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення.

Для включення до складу комісії з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора Виблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради та директора Дрімайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради подається:

- лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу комісії;

- лист у довільній формі, підписаний головою трудового колективу, із зазначенням кандидатур, які рекомендуються для включення до складу комісії;

-  заяву та анкету (додаються).

Строк подання пропозицій від громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти, трудового колективу щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії приймаються протягом 10 календарних днів від дня оголошення конкурсу до 09 жовтня 2019 року включно за адресою: смт. Куликівка,  вул. Пирогова, буд.5А, телефон 0979626985

Представники педагогічного колективу закладу загальної середньої освіти де наявна вакансія, у кількості 2-х осіб, які обираються більшістю працівників на загальних зборах (конференції) трудового колективу.

Представники громадського об’єднання батьків, учні (вихованці) яких навчаються у закладі загальної середньої освіти, де наявна вакансія, у кількості 2-х осіб.

Для довідок звертатися за адресою: вул. Пирогова, буд.5А, смт Куликівка, Куликівський район, Чернігівська область, 16300, телефон 0979626985, ОРСАГОШ Оксана Валеріївна, електронна адреса: upravlinnia.oktsms@gmail.com.

Зразок заяви на учаксть у конкурсній комісії

Анкета кандидата на включення до складу конкурсної комісії