У Міжнародний день людей похилого віку відвідали підопічних терцентру

Дата: 01.10.2019 16:39

1 жовтня у світі відзначають День людей похилого віку. Цей день ще один привід висловити шану і вдячність ветеранам війни і праці, пошанувати людей, які багато років віддали розбудові Куликівщини.

Цього дня заступник селищного голови Володимир Повозник відвідав підопічних стаціонарного відділення територіального центру в Орлівці. Сьогодні у затишному і комфортному приміщенні під опікою кваліфікованого персоналу проживають 35 одиноких людей поважного віку.

Володимир Повозник подякував їм за працю і досвід, побажав здоров"я і вручив солодкі подарунки, кошти на придбання яких з власної ініціативи зібрали працівники селищної ради.

Для підопічних відділення чудовий концерт подарували учні Орлівської школи та учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури.

Теплі слова і подарунки отримали ветерани і від начальника Управління соцзахисту РДА Юлії Постернак та директора терцентру Юрія Лаврінчука.