До залізничного вокзалу по новому тротуару

Дата: 04.10.2019 11:23

Так було

Так доріжка виглядає  тепер

У громаді продовжують ремонтувати дороги і тротуари. У пріоритеті найбільш зруйновані ділянки та найбільш використовувані дороги.

Куликівські комунальники не марнували погожих жовтневих днів.

2-3 жовтня   працівники комунального підприємства Куликівської селищної ради займалися поточним ремонтом тротуара по вулиці Партизанській в Куликівці.  На роботах була задіяна придбана минулоріч комунальна техніка -  малий трактор "Беларус" з причіпом та  коток.

Сприяли проведенню ремонту партнери-інвестори  СФГ "Колос" та ТОВ "Агростарт -Україна",  які в рахунок соціальної угоди з селищною радою  виділили 60 тис. грн. На ці кошти інвестори придбали асфальт.

Проведення робіт власними силами  в рази здешевило вартість ремонту. За два дні комунальники поклали 200  погонних метрів асфальтової доріжки.

На вулиці Партизанській завжди інтенсивний рух і автомобілів, і пішоходів. Тут зосереджені популярні магазини і торговий комплекс «Лілія»,  по ній же пішоходи добираються до залізничного вокзалу і у зворотному напрямку.