Урочисто проводжали перших призовників цьогорічного осіннього призову

Дата: 04.10.2019 16:00

Урочисті проводи першої групи призовників цьогорічного  осіннього призову проходили у Центрі культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради 4 жовтня.

Куликівська громада вшановувала і святково проводжала на строкову військову службу до лав Збройних Сил України: Юрія Бойка і Павла Гавриленка з Куликівки, Дмитра Пищура з Грабівки, Богдана Кононека з Дроздівки та Андрія Гурина з Кладьківки.

Від імені  Куликівської об»єднаної територіальної громади майбутніх захисників України  привітав заступник  Куликівського селищного голови  Володимир Повозник. Посадовець побажав юнакам  гідно опанувати військову науку і повернутися до рідної домівки здоровими, дорослішими і змужнілими.

Вітальні слова  на адресу призовників прозвучали від військового комісара Віктора Євсеєва.

З материнськими настановами і теплими словами підтримки до призовників звернулася директор Куликівської школи Ольга Труш..

На пам"ять про цей день від селищної ради кожному юнакові вручили подарунки.

Прийшли підтримати  і вшанувати майбутніх воїнів учні Куликівської школи, виконувачі обов"язків старост сіл Грабівки Микола Дерев"янко та Дроздівки Олександр Кравченко. Поряд з призовниками на святі були їх рідні і близькі.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам”ять загиблих захисників України.

Вітали майбутніх воїнів мелодійними українськими піснями солістка Центру культури, дозвілля і творчості Галина Повжик та вокальний ансамбль «Глорія»  Куликівської мистецької школи.