Привітання Куликівського селищного голови Наталії Халімон з Днем працівників освіти

Дата: 06.10.2019 00:42

Шановні освітяни Куликівщини!

Дорогі колеги!

Щороку, разом із золотом осені, в Україну приходить всенародне свято — День працівників освіти та День учителя.

У цей день кожен з нас, якого б віку і суспільного становища він не досяг, неодмінно з теплотою і любов’ю згадує своїх учителів, рідну школу. Труд педагога в школі, працівника у дошкільній чи позашкільній установі — не простий та відповідальний. Адже освітянин був і залишається основною фігурою формування громадянського суспільства, виховання справжнього патріота — будівничого рідної держави і громади.

Щиро вірю, що ваші вихованці ніколи не розчарують вас, що посіяні вами зерна проростуть дружними сходами і дадуть багаті плоди.

Зичу  вам міцного здоров’я, наполегливості та мудрості, оптимізму і терпіння, злагоди і віри у щасливий завтрашній день. Нехай щирі слова подяки звучать для вас не тільки у свята, а щоденно.

Бажаю, щоб ніколи не згасало світло вашої душі, тепло вашого серця до улюбленої професії, а ваші устремління та справи несли у світ лише розум, красу, мир і злагоду. Нехай кожен  день повниться новою радістю та перемогою.

Куликівський селищний голова

Наталія Халімон