Куликівська громада вшанувала захисників України

Дата: 11.10.2019 19:09

11 жовтня в Центрі культури, дозвілля і творчості Куликівської селищної ради відбулися урочисті збори громадськості з нагоди Дня захисника України.

В залі зібралися учасники АТО(ООС), родини загиблих і померлих воїнів Куликівщини, воїни-інтернаціоналісти, ліквідатори аварії на ЧАЕС, керівники громади і району працівники районних установ, громадські активісти.

Від імені селищної ради усіх захисників України привітала з прийдешнім святом Куликівський селищний голова Наталія Халімон. Голова громади подякувала захисникам за ратний подвиг та висловила  впевненість у тому, що Україна поверне окуповані землі і в державі запанує мир.

Від селищної ради всім учасникам АТО до свята були вручені подарункові сертифікати.

До вітальних слів на адресу захисників доєдналися перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко, заступник голови районної ради Юрій Крепосний, заступник військового  комісара Володимир Рожовець.

Від імені Куликівської громади низько вклонилися  рідним загиблих і померлих воїнів та подарували квіти на знак пошани  мамі Сергія Парубця Світлані Петрівні,  вдові Володимира Димитришина Людмилі Миколаївні та вдові Анатолія Дуди Майї Вікторівні.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам"ять загиблих захисників України.

Музичні вітання від колективів і солістів Центру культури додали заходу особливої зворушливої і святкової атмосфери.

По завершенні урочистої частини учасники заходу поклали квіти до пам»ятного знаку на Алеї Миру.