У первинній ланці медицини тепер працюватиме ще один педіатр

15 жовтня  відбулося чергове засідання виконавчого комітету селищної ради.

Вела засідання Куликівський селищний голова Наталія Халімон.

На порядок денний було внесено 13 питань:

Начальник фінансового управління селищної ради Лариса Авжи представила членам виконкому проект рішення про внесення змін до селищного бюджету, що викликані необхідністю  фінансування першочергових витрат.  Шляхом. перерозподілу коштів селищного бюджету буде виділено для Управління освіти, культури, туризму, сім»ї, молоді і спорту селищної ради:

• 11700,00 грн  - на придбання будівельних матеріалів;
  • 2750,00 грн  -  на ремонт комп’ютерної техніки;
  • 25000,00 грн - на придбання паливних брикетів та дров;
  • 5000,00 грн - на придбання будівельних матеріалів для Вересоцького ЗЗСО IIII ступенів;
  • 30000,00 грн  - на ремонт та обслуговування автотранспорту;
  • 130000,00 грн  - на оплату продуктів харчування;
  • 11400,00 грн -  на придбання паливних брикетів для клубних закладів;
  • 313450,00 грн - на виплату заробітної плати працівникам  територіального центру соціального обслуговування.

Рішенням виконкому затвердили  зміни до штатного розпису КНП «Куликівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Два дільничні терапевти Марчук С.М. та Чулій О.І. пройшли кваліфікаційні навчання і  тепер працюватимуть,  як сімейні лікарі. Із штату Куликівського ЦПСМД виведено посаду дільничного терапевта, натомість введено  посаду педіатра, на якій працюватиме Максименко Галина Іванівна.

Виконавчий комітет селищної ради  затвердив своїм рішенням норми споживання послуги з постачання теплової енергії.

Члени виконкому розглянули і ухвалили рішення з інших нагальних питань.

Детальніше з рішеннями виконкому селищної ради від 15 жовтня 2019 можна ознайомитись  за посиланням  «Виконавчий комітет селищної ради».