Відомий земляк Віталій Корж презентував на Куликівщині свою книгу

Дата: 21.10.2019 12:44

18 жовтня поважний земляк, уродженець Дроздівки народний депутат України 4-6 скликань, кандидат економічних наук меценат Віталій Корж презентував свою книгу "Еківоки" в Публічній бібліотеці Куликівської селищної ради.

Юні слухачі - учні Куликівської школи дізналися від автора історію сільського хлопця з небагатої родини, який власною працею досяг успіху у столиці. Книга автобіографічна. Віталій Терентійович зачитав кілька уривків з книги про найпамятніші історії зі свого дитинства і юності.

Цього ж дня Віталій Корж презентував свою книгу і на малій батьківщині у Дроздівці.

Автор подарував кілька примірників своєї книги  Дроздівській та Куликівській бібліотекам.