25 жовтня запрошуємо на прибирання урочища "Сільське"

Дата: 24.10.2019 09:59

25 жовтня об 11.00 Куликівська селищна рада запрошує усіх небайдужих жителів селища  на велике прибирання урочища "Сільське"!

Комплекс ставків під назвою "Сільське»  розташовний  в самому центрі  Куликівки і є улюбленим місцем відпочинку  жителів і гостей селища. Тут збираються родини з дітьми, молодь, місцеві рибалки, відпочивальники.

Однак, на превеликий жаль, не всі дбають про те, щоб зберегти цю зону відпочинку чистою. Береги  подекуди засмічені, прилегла територія   потребує розчищення.

На підтримку ініціативи місцевих екоактивістів Куликівська селищна рада  оголошує велику екологічну акцію по прибиранню території урочища "Сільського". До прибирання буде залучена комунальна техніка, працівники селищної ради та комунальних підприємств, установ та організацій селища.

Запрошуємо долучитися до акції усіх небайдужих! З собою мати інвентар (граблі, сокири) та рукавички.