Велике прибирання урочища "Сільське"

Дата: 25.10.2019 19:21

25 жовтня  працівники установ і організацій Куликівки відгукнулась на ініціативу селищної ради і місцевих екоактивістів та зібралася на прибирання урочища «Сільське».

Береги ставків та прилеглу територію очистили від сміття, вирубали поросль та скосили бур»яни, згребли опале листя. До прибирання залучили комунальну техніку. Біля зони відпочинку очистили від сміття колодязь для забору води, який несвідомі громадяни вщент забили пляшками і непотребом. Аби запобігти його подальшому засміченню колодязь закрили бетонною плитою. Крім того, тут встановили контейнер для пет-пляшок.

Спільна робота дала видимий результат. Прилегла територія стала чистою і набула ознак відпочинкової зони.

Переконливо просимо усіх, хто відпочиває та рибалить біля Сільського, поважати працю своїх односельців і не смітити в цьому мальовничому куточку Куликівки!