Куликівська громада відзначила 75-у річницю визволення України від нацистських окупантів

Дата: 28.10.2019 15:52

28 жовтня святкова колона на чолі із Куликівським селищним головою Наталією Халімон, першим заступником голови райдержадміністрації Петром Єрком та заступником голови районної ради Юрієм Крепосним пройшла центром селища до меморіального комплексу біля обеліску Слави, щоб покласти квіти і вшанувати пам'ять загиблих визволителів.

Віддати шану воїнам-визволителям України зібралися на заході учасники АТО, представники ветеранських громадських організацій, працівники районних установ, громадськість селища.

Ведуча заходу нагадала присутнім хроніки історичних моментів вигнання нацистських окупантів з України, пов'язавши події 75-річної давнини із сьогоднішньою боротьбою України за свою незалежність.

Учасники заходу поклали квіти до обеліску Слави і могил загиблих визволителів Куликівки та вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх борців за свободу і незалежність України.