ПРО РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНИХ ПОСАД КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Дата: 30.10.2019 16:22

29 жовтня 2019 року у приміщенні Управління освіти, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Куликівської селищної ради відбувся конкурс заміщення на заміщення вакантних посад:

директора Виблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради;

- директора Дрімайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради.

Під час конкурсного відбору кандидати на заміщення вакантних посад складали письмовий іспит, презентували своє бачення роботи в закладі освіти та його розвитку, відповідали на питання членів комісії.

Керуючись  «Положенням про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Куликівської селищної ради», затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії сьомого скликання Куликівської селищної ради від 10 жовтня 2018 року №358  конкурсною комісією шляхом голосування прийняте рішення про визначення переможців конкурсу з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад:

директора Виблівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради:

ГАПОНА ВІКТОРА МИХАЙЛОВИЧА

- директора Дрімайлівського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Куликівської селищної ради:

МІРОШНИК ЛЮБОВ ВОЛОДИМИРІВНУ.