Увага! Важлива інформація!

Дата: 01.11.2019 12:30

Шановні жителі Куликівщини!

У зв’язку зі спалахом дифтерії в Україні, в Куликівському районі проводяться профілактичні заходи.

Діти до 16 років отримують вакцинацію, згідно календаря щеплень. Вакцина знаходиться в кабінеті для щеплень дитячої консультації ЦПМСД.

Дорослі мешканці району звертаються до своїх сімейних лікарів, котрі мають інформацію з документації пацієнтів про їх вакцинацію. Якщо пройшло більше 10 років після щеплення від дифтерії, то проводиться вакцинація АДПМ. Через місяць проводиться ревакцинація цією ж вакциною. І людина буде захищена від дифтерії.

Якщо немає інформації, і людина не пам’ятає чи її вакцинували, проводиться вакцинація АДПМ, з послідуючою двохразовою ревакцинацією: через місяць та 6 місяців.

Жителі сіл можуть звернутися до медичних працівників на місцях для отримання щеплення   за місцем проживання.

Не легковажте своїм здоров"ям і здоров"ям своїх дітей! Зробіть щеплення вчасно - попередьте небезпечну хворобу!