«Танці з зірками» по-Куликівськи

8 листопада,  напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та  аматорів народного мистецтва, Куликівська громада вітала працівників культури та аматорів сцени  з професійним святом.  У  Куликівському Центрі культури, дозвілля і творчості зібралися працівники галузі, самі аматори та поціновувачі їх творчості. Глядацька зала була заповнена вщент. А проанонсована  заздалегідь шоу-програма «Танці з культпрацівниками» стала додатковим стимулом для зацікавлення глядача.

З вітальним словом до присутніх звернулася Куликівський селищний голова Наталія Халімон. Голова громади подякувала працівникам культури, аматорам сцени та народним майстрам  за те, що своєю подвижницькою працею, талантом та ентузіазмом зберігають і примножують кращі традиції української культури, розвивають  сучасні інноваційні напрямки роботи, створюють куликівський культурний продукт, постійно радують глядача новими концертними програмами та славлять Куликівщину  по всьому світу.

Наталія Халімон вручила відзнаки селищної ради за  сумлінну працю в галузі культури. Почесною грамотою  Куликівської селищної   нагородили Світлану Масльонку, начальника Управління освіти, культури, туризму, сім»ї, молоді і спорту селищної ради. Подяками селищної ради відзначили Наталію Береговець - керівника    фольклорного колективу «Дивосвіт» Дроздівського сільського будинку культури, Юрія Динника -аматора Центру культури, дозвілля і творчості та Інну Кирик - аматора Горбівського сільського будинку культури.

Теплі слова вдячності   за відданість своїй справі та побажання нових творчих злетів прозвучали на адресу колег від начальника Управління освіти, культури, туризму, сім»ї, молоді і спорту селищної ради Світлани Масльонки. Очільник галузі вручила Подяки Управління найактивнішим аматорам сцени.

З нагоди свята відзнаки  отримали: Алла Виниченко - активна учасниця художньої самодіяльності (с. Вересоч), Людмила Воліна – заводчиця фольклорного колективу «Дивосвіт» Дроздівського сільського будинку культури, Тетяна Гаркава – солістка Виблівського сільського будинку культури,  Марина Гойденко – керівник дитячого хореографічного колективу «Калинонька – 2» Вершиново-Муравійського сільського будинку культури, Галина Давиденко – активна учасниця художньої самодіяльності (с. Жуківка), Ганна Денисенко – солістка Салтиково-Дівицького сільського будинку культури, Олексій Ілляш – активний учасник художньої самодіяльності (с.Авдіївка),  Надія Коваль – активна учасниця художньої самодіяльності (с.Бакланова Муравійка), Тетяна Колозіна – активна учасниця фольклорного колективу «Горлиця» Грабівського сільського будинку культури, Володимир Кривець – керівник вокального ансамблю «Чураївна» Дрімайлівського сільського будинку культури, Любов Пешкова – учасниця фольклорного ансамблю «Полісянка» Хибалівського сільського будинку культури, Сергій Снопок – активний учасник художньої самодіяльності (с.Ковчин), Тетяна Чумаченко – активна учасниця художньої самодіяльності (с.Кладьківка), Микола Ющенко – соліст ансамблю народної пісні «Червона калина»  Орлівського сільського будинку культури.

Привітати ж себе і глядачів зі святом працівники культури вирішили яскравою і оригінальною шоу-програмою «Танці з культпрацівниками».  Відкрили танцювальне шоу знайомі музичні акорди найпопулярнішого  нині телешоу  «Танці з зірками». А далі упродовж двох годин культпрацівники та аматори клубних закладів громади  захопили глядачів у вихор танцювальних спектаклів. 12 хореографічних постановок за участі  дорослих  і юних танцюристів-аматорів та працівників культури   на мотиви українських народних мелодій, сучасних танцювальних ритмів, гумористичних пісень, які вдало доповнювали пісні у виконанні солістів клубних закладів, тримали увагу публіки від першої до останньої хвилини концерту.

Овації залу зірвали працівники Центру культури зі своєю сатиричною замальовкою «Веселі краплинки». Дорослі в образах вихованців дитячого садка особливо припали публіці до душі і  додали концерту  порцію яскравого гумору.

У фойе Центру культури  учасники святкового заходу мали можливість помилуватися неперевершеними рукотворними виробами майстрів декоративно-ужиткового мистецтва Куликівщини.