На будівлі селищної ради встановили станцію моніторингу якості повітря

Дата: 27.11.2019 15:06

Куликівська селищна рада  повідомляє, що  за сприяння громадської організації «Платформа Громадський контроль» (ініціативна група Save Dnipro) в Куликівці почала працювати  станція моніторингу якості повітря.  Громадська організація підписала Меморандум із селищною радою та  безкоштовно надала  станцію.  Фахівці  Куликівської селищної ради встановили її  на фасаді будівлі. Для роботи станція потребує підключення до мережі Інтернет та електричного живлення.

Станція вимірює на території селища :

• забрудненість повітря дрібнодисперсним пилом фракцій PM10 та PM 2;
  • температуру повітря;
  • вологість повітря;
  • атмосферний тиск.

Дані вимірювання якості повітря  передаються на безкоштовний екологічний чат-бот Saveecobot та відтворюються на безкоштовній мапі  SaveEcoBot (розробка Save Dnipro) за посиланням: https://www.saveecobot.com/maps

Ви можете зайти на вищевказаний сайт і самостійно перевірити всі показники якості повітря. Збільшіть мапу і клікніть на позначці Куликівка. Перейдіть у  закладку – «Детальна інформація про станцію» і моніторьте показники якості повітря в будь-який час.