На честь Дня Збройних Сил України в Куликівці здійняли у небо Державний Прапор України

5 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, Куликівська громада привітала з професійним святом своїх військовослужбовців.

Урочисте зібрання громадськості відбувалося в Центрі культури дозвілля і творчості. На вшанування запросили військовослужбовців і працівників  Куликівського районного центру комплектування  та  соціальної  підтримки, ветеранів Збройних Сил України, учасників АТО (ООС).

Привітати своїх захисників зі святом  прийшли на свято керівники  району, громади, представники ветеранських громадських організацій, працівники силових структур, учнівська молодь, серед яких –  майбутні призовники і військовослужбовці.

З  професійним святом військовослужбовців Куликівщини вітали голова Куликівської райдержадміністрації Олексій Ракоїд, заступник голови Куликівської районної ради Юрій Крепосний, заступник Куликівського селищного голови Володимир Повозник. Посадовці дякували воїнам за захист Вітчизни, вірність обов’язку, мужність і патріотизм та наголосили, що нині Українська армія має найвищий рівень довіри  у суспільстві  серед державних інститутів.

Володимир Повозник висловив впевненість, що  професія  військового нарешті набуде заслуженого авторитету і значимості, що для нинішніх школярів-майбутніх воїнів предмет «Захист Вітчизни»   набуде глибокого змісту і важливого значення. Посадовець вручив відзнаки  Куликівської селищної ради  кращим військовослужбовцям. Подяками  були відзначені: Олександр Борщан – заступник військового комісара з територіальної оборони  та  Андрій Сеньок – начальник відділення  офіцерів запасу і кадрів  Куликівського районного центру комплектування  та  соціальної  підтримки.

Відмінної військової служби, мирного неба та родинного затишку бажав колегам військовий комісар Віктор Євсеєв.

До вітальних слів на адресу військовослужбовців долучилися представники ветеранських громадських організацій.  Голова районної  Спілки ветеранів силових структур  Леонід Корнійчик  привітав побратимів зі святом,  подякував за відмінну службу та вручив відзнаки Спілки   військовому комісару підполковнику Віктору Євсеєву  та заступнику військового комісара майору Володимиру Рожовцю.

Музичні вітання  з нагоди свята захисникам Вітчизни дарували солісти  Центру культури та юні вихованці Куликівської мистецької школи.

По завершенню урочистостей учасники зібрання привітали Українську армію патріотичним флешмобом.  Під супровід Державного Гімну України на щоглі біля будівлі селищної ради  куликівські школярі здійняли у небо Державний Прапор України.