Куликівська громада придбала розкидач піску і солі для посипки доріг взимку

Дата: 10.12.2019 09:21

9 грудня перша одиниця техніки, придбана за кошти зекономленої  селищною радою суми  державної субвенції на розвиток інфраструктури ОТГ у 2019 році,  прибула до Куликівки.

Це розкидач піску і солі для посипання взимку доріг і тротуарів.  Його можна буде використовувати, як навісне обладнання до  великого і малого тракторів Білорус, які працюють сьогодні  в комунальному підприємстві селищної ради.

Парк комунальної техніки Куликівської ОТГ знову поповнюється. Найближчим часом буде придбано ще один тракторний причіп, навантажувач фронтальний,  вилки для піддонів,  захват-ківш для компосту, захват для колод, ківш для сипучих матеріалів, відвал з металевим ножем.