Оголошення про громадські слухання

Дата: 17.12.2019 10:33

Шановні громадяни!

Куликівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки в смт Куликівка з кадастровим номером 7422755100:01:002:0250, для зміни її цільового використання та розроблення проекту будівництва АЗС».

Виготовлення детального плану території має на меті зміну її цільового  використання для  розроблення проекту будівництва АЗС та визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки.

Замовник : Виконавчий комітет Куликівської селищної ради, Куликівського району, Чернігівської області.

Розробник : ФОП Козир О.І. м.Чернігів.

Ознайомитись з проектом детального плану можливо в приміщенні Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру,67 або на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження подавати в період з 20.12.2019 року по 19.01.2020 року до виконавчого комітету Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру,67.

Громадське обговорення проекту «Детальний план території земельної ділянки в смт Куликівка з кадастровим номером 7422755100:01:002:0250, для зміни її цільового використання та розроблення проекту будівництва АЗС» буде проведено об 11.00 год. 20 січня 2020 року в приміщенні залу засідань Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул.Миру,67.

До участі в громадському обговоренні проекту запрошуються всі бажаючі та зацікавлені члени громади.

Куликівська селищна рада