У День Святого Миколая в Куликівці урочисто відкрили головну новорічну ялинку громади

  • 1354

 

 

19 грудня, в день Святого Миколая,  в Куликівці урочисто відкрили головну Новорічну ялинку громади. Нову гарну традицію започаткували  в Куликівській громаді ще торік і вона припала до душі куликівцям.   

 

Святкове дійство розпочалося біля Центру культури, дозвілля і творчості. Тут зібралася куликівські школярі і вчителі, працівники установ селища і просто цікаві перехожі. 

 

Ведуча заходу-директор Центру культури Світлана Приходько розповіла  присутнім про історію Святого Миколая та про традиції, пов’язані з цим  святом. Артисти Центру культури вітали глядачів новорічними піснями.

 

На відкриття новорічної ялинки в Куликівку завітав і сам Святий Миколай з привітаннями для громади та солодкими подарунками для малечі.

 

Куликівський селищний голова Наталія Халімон привітала присутніх з Днем Святого Миколая та початком новорічних свят, побажала громаді веселих свят, незабутніх вражень, позитивних емоцій та здійснення найзаповітніших мрій. Голова громади зичила в наступному році Україні – миру, а Куликівській громаді – розвитку і процвітання.  

 

Під знайомі з дитинства вигуки «Раз, два, три - Ялиночко гори!» новорічна композиція  на площі Куликівки  і спалахнула безліччю різнобарвних вогників.

 

Цьогоріч головну ялинку прикрасили ще й гірляндою «Метеоритний дощ», яка зробила зелену красуню ще яскравішою!