Інформація щодо установлення тарифу на послуги з поводження з твердими побутовими відходами

Куликівська селищна рада, відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №130 від 05.06.2018 року «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» доводить до відома споживачів інформацію про намір зміни тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами Комунальним підприємством «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства».

Розрахунок тарифів наданий Комунальним підприємством «Куликівське виробниче управління житлово-комунального господарства» Куликівській селищній раді додається.