Повідомлення для споживачів АТ "Облтеплокомуненерго"

Дата: 15.01.2020 16:11

24 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу», якою надається можливість (право) теплопостачальним організаціям здійснювати зміну розміру нарахувань для споживачів теплової енергії та комунальних послуг у зв’язку із зниженням ціни природного газу протягом опалювального періоду 2019/20 рр., починаючи із нарахувань за грудень 2019 року.

Проведено зменшення на суму до 9,8 %, яка врахована у графі платіжного документа/квитанції «сума до сплати» враховуючи п. 52 постанови Кабінету Міністрів України № 630 від 21.07.2005 року зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України № 1082 від 24.12.2019 року.