5 років без Сергія Парубця - Куликівщина шанує пам’ять загиблого героя

  • 1275

 

 

18 січня, у день 5-х роковин загибелі під Донецьким аеропортом  19-річного Сергія Парубця з Дрімайлівки, у стінах рідної школи героя зібралася громадськість Куликівщини щоб ушанувати пам"ять відважного земляка.

 

У музейній кімнаті, присвяченій Сергію Парубцю, відбувся урок пам"яті, в якому взяли участь рідні загиблого героя,  воїни-АТОвці, представники районної влади і Куликівської ОТГ, ветеранських організацій, військовий комісар Куликівського району, вчителі і учні школи.

 

Присутні переглянули фільм-спогад про загиблого героя,  запалили свічу  та вшанували пам"ять Сергія і всіх загиблих захисників  хвилиною мовчання.

 

Слова вдячності і гордості за героя земляка від юних дрімайлівців та вчителів школи, подяка мамі і рідним Сергія –  присутніх переповняли біль і сльози за рано обірване війною молоде життя гарного хлопця, сина, брата, друга і патріота України.   Заступник голови районної ради Юрій Крепосний від імені влади подякував рідним за сина-героя і попросив вибачення, що надто дорогою ціною заплатили вони за те, щоб війна не прийшла і до нашого дому.   

 

Після завершення заходу у спортивній залі школи відбувся турнір з настільного тенісу серед вчителів сіл громади пам’яті Сергія Парубця. У турнірі взяли участь воїни-АТОвці Ігор Прима і Микола Гриценко з Дрімайлівки та Олександр Прищеп, учасник АТО, вчитель фізичного виховання Вересоцького ЗЗСО І-ІІІ ст, якому було надане почесне право перед початком турніру підняти Державний Прапор України.  

 

До початку пам’ятних заходів представники влади і ветеранських організацій разом з рідними  відвідали сільське кладовище і поклали квіти на могилу Сергія.