Куликівщина відзначила День Соборності України патріотичним флешмобом

Дата: 22.01.2020 18:51

22 січня в обрядовій залі Центру культури, дозвілля і творчості селищної ради відбулися урочисті збори громадськості з нагоди Дня Соборності України.

З визначною державною датою громадськість Куликівщини вітали перший заступник голови райдержадміністрації Петро Єрко та заступник селищного голови Володимир Повозник

Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять полеглих борців за свободу і незалежність України.

Урочисто святкового настрою заходу додали українські пісні у виконанні солістів і колективів Центру культури та дитячої мистецької школи.

Присутні на заході стали учасниками патріотичного символічного флешмобу на підтримку Дня Соборності України. Під спільне виконання популярної пісні «Україна – це я!» руки учасників заходу з’єднали жовто-синьою стрічкою по колу, символізуючи цим єдність і соборність України.