Куликівцю Ігорю Євдокименку присвоєно почесне звання "Заслужений артист України"

21 січня 2020 року нашому земляку, уродженцю смт Куликівка ЄВДОКИМЕНКУ Ігорю Михайловичу, солісту Національної опери України Указом Президента України №18/2020  «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України» за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю, присвоєно почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ».

У 1997 році Ігор вступив до Куликівської дитячої мистецької школи по класу акордеону (викладач О. ПУСТОВІТ). За роки навчання в школі неодноразово завойовував звання лауреата обласних конкурсів виконавців на музичних інструментах. У складі оркестру народних інструментів (І партія акордеон) також перемагав на престижних фестивалях та конкурсах. По закінченню школи продовжив навчання в Чернігівському музичному училищі ім. Л.М. Ревуцького по класу акордеону (викладач М. ШИШКІН) На останніх курсах навчання став брати уроки по вокалу у викладача В. ЛИТВИНОВА.     І вже 2006 вступив до Національної музичної академії ім. П.І. Чайковського по класу вокал.  З 2008 року стажер, а 2012 року соліст Національної опери України.

Є лауреатом Міжнародного конкурсу вокалістів пам’яті Антоніни Нежданової (Україна, Одеса, 2010 р., ІІ місце та спеціальна премія імені Миколи Огренича), Міжнародного музичного конкурсу ім. М. Лисенка (Україна, Київ, 2012 р., І місце).

Куликівська громада щиро вітає земляка з державним визнанням його таланту,  бажає творчого зростання і  підкорення нових мистецьких вершин!