Скористайтеся безкоштовною "гарячою лінією" ГО "Донбас СОС"

Дата: 05.02.2020 16:52

Інформуємо зацікавлених осіб про те, що в рамках Меморандуму про співпрацю між Міністерством у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб  України  та Громадською організацією «Донбас СОС»  працює безкоштовна «гаряча лінія» 0-800-309-110, яка надає консультаційні послуги  інформаційного та правового характеру щодо захисту прав, свобод та інтересів громадян, постраждалих від збройної агресії Російської Федерації та тимчасової окупації окремих територій держави, в тому числі цивільного населення, яке проживає на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Телефонні консультації надаються з питань соціального та пенсійного забезпечення, перетину лінії розмежування, доступу до освітніх, медичних та житлових програм, програм працевлаштування тощо.