Пам’ять Героїв Небесної Сотні берегтиме українська молодь

Фото без описуФото без опису

20 лютого в Публічній бібліотеці Куликівської селищної ради  відбувся урок пам’яті Небесної Сотні Майдану.  Головний посил уіх виступаючих  був адресований учням Куликівської школи, які були учасниками заходу, бо вони є майбутнє держави, покоління,  яке будуватие Україну і передаватиме  пам’ять про Героїв Небесної Сотні прийдешнім поколінням.

Ведучі заходу згадали події, що відбулися на Майдані 2014 року, з особливим болем говорячи саме про цей день, 20 лютого, коли в кривавому протистоянні з тодішнім правлячим режимом загинуло найбільше учасників Революції Гідності, патріотів, яких згодом назвуть Героями Небесної Сотні.  Учасники заходу вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання та  передали один одному символічну Свічку пам'яті, як данину тим, хто навічно пішов від нас: Героям Майдану, Героям АТО, мирним жителям, які полягли в неоголошеній війні на Сході України.

Директор Куликівського народного краєзнавчого музею Любов Безпала запросила учнівську молодь активно співпрацювати з музеєм, долучатися до поповнення його фондів, бути не лише сучасниками історії, а й творцями пам’яті про важливі події в житті держави і громади.

Методист Куликівського центру позашкільної освіти Лариса Савенко представила увазі присутніх  відеоматеріал "Ірина Антонович: Світлини Майдану", надала цікаву інформацію про землячку, яка разом з чоловіком зберегла події Майдану на доленосних фотографіях.

Заступник селищного голови Володимир Повозник у своєму виступі наголосив на тому, що  сьогодні і старші,  і молоді люди є сучасниками доленосних для України подій, які уже увійшли до підручників історії, закликав завжди пам'ятати подвиг Героїв Небесної Сотні та будувати Україну заможною та квітучою.