Про доступні кредити для малого бізнесу

Дата: 20.02.2020 18:09

20  лютого  залі засідань селищної ради за ініціативи Департаменту розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської облдержадміністрації проведено інформаційний семінар для представників малого  бізнесу щодо державної програми "Доступні кредити 5-7-9%".

Програма має на меті  посилити конкурентоспроможність мікро та малого бізнесу, створити нові робочі місця та надати змогу представникам мікро- та малого бізнесу розширити вже існуючий бізнес або відкрити власну справу.

У заході взяли участь підприємці громади, керуючий місцевим відділенням АТ «Ощадбанк» Андрій Авжи, фахівці відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради.

Про умови та порядок отримання доступних кредитів за процентними ставками 5-7-9% розповів заступник начальника управління – начальник відділу забезпечення розвитку підприємництва управління бізнес-клімату, споживчого ринку та ціноутворення Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації Роман Голомозик.

Учасники семінару обговорили умови кредитування, які діють по даній Програмі в Ощадбанку, питання підтримки місцевих товаровиробників в рамках реалізації обласної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

До відома зацікавлених осіб повідомляємо, що  долучитися до Програми можна на сайті Департаменту  розвитку економіки та сільського господарства Чернігівської ОДА за посиланням
www.5-7-9.gov.uaзаповнивши реєстраційну форму.