Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Дата: 24.02.2020 11:57

22 лютого у Прилуках проходив  Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і наш земляк - 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

Олександр - спортсмен-аматор. Захопився армрестлінгом ще в шкільні роки, відвідуючи  тренажерну залу аграрного ліцею. Сьогодні  він  вже працює у столиці, але не полишив свого юнацького захоплення і продовжує тренуватися  в тому ж залі у вільний від роботи час.

Захід проходив у міському будинку культури. Крім нашого Олександра, який представляв Куликівку,  в напруженій боротьбі взяли  участь спортсмени з Прилук, Чернігова, Борзни, Ічні,  Талалаївки, Семенівки, Ольшан, які між собою розіграли комплекти нагород в категоріях : чоловіки - до 73кг, 86кг, 95кг, 95кг+; жінки - абсолютна категорія.

Родзинкою змагань  стала абсолютна категорія у чоловіків.

За підсумками абсолютними чемпіонами області стали: на ліву руку - Олександр Мірошниченко  (Прилуки), на праву руку-  Олександр Чава  (Куликівка).

Вітаємо нашого земляка з перемогою і зичимо  підкорення нових спортивних вершин!