В день роботи депутата на окрузі Валерій Давиденко відвідав Куликівську громаду

  • 1179

27 лютого, в день роботи депутата на окрузі,  Куликівську громаду відвідав народний депутат України Валерій Давиденко.  Саме  цього депутата на останніх парламентських виборах підтримала більшість жителів громади. Народний депутат провів особистий прийом громадян у своїй громадській приймальні в Куликівці. 

Цього ж дня Валерій Давиденко зустрівся з працівниками Куликівського районного сектору УДСНС. На зустрічі були присутні керівники району, громади, начальник Управління ДСНС України у Чернігівській області Роман Гордовий. Рятувальники продемонстрували нову пожежну машину, яка оснащена  якісним сучасним рятувальним обладнанням, що відкриває нові можливості для пожежно-рятувальних загонів та в рази підвищує ефективність їх роботи. За сприяння Валерія Давиденка Чернігівська область вже отримала 14 таких машин, в тому числі і Куликівський пожежно-рятувальний загін. Користуючись нагодою народний депутат вручив керівнику обласної служби сертифікат на отримання комп’ютерної техніки.

Народний депутат  також відвідав Куликівську школу, яку підтримує і якій допомагає в реалізації проектів і залученню державних субвенцій  на їх реалізацію. Разом з селищним головою Наталією Халімон та директором школи Ольгою Труш Валерій Давиденко обговорив плани і проекти розвитку опорного закладу і на найближчі роки.

У Салтиковій Дівиці долучився до роботи депутат обласної ради Віктор Труш. Депутати і керівники побували в недобудованому приміщенні сільської лікарської амбулаторії. Валерій Давиденко пообіцяв всіляко посприяти тому, щоб заклад був добудований і вже цього року почав надавати послуги населенню. Також відвідали місцеву школу, дитячий садок та оздоровчий табір «Деснянка». Із керівництвом громади обговорювали плани і можливості покращення матеріальної бази закладів, просування проєктів  їх розвитку .

День роботи депутата в Куликівській громаді завершився зустріччю в селищній раді, на якій обговорили першочергові заходи щодо збереження і підтримки  центральної районної лікарні в умовах реформування.