ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акту

Дата: 07.02.2020 11:12

Даний проєкт регуляторного акту розроблено структурним підрозділом Куликівської селищної ради на виконання Податкового кодексу України та аналізу регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб.

Мета проекту - встановлення на території Куликівської селищної об’єднаної територіальної громади податку на майно, відмінного від земельної ділянки у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 16300, смт. Куликівка, вул.Миру, 67; за електронною адресою:Kulikivska.selishna.rada@ukr.net до 11 березня 2020 року включно.

З проєктами рішення та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради в рубриці “Проекти та аналізи регуляторного впливу”  за посиланням :