Про громадське обговорення проєкту Генерального плану території смт Куликівка

Дата: 12.03.2020 14:38

Шановні громадяни!

Куликівська селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації:

«Генеральний план та план зонування території (Зонінг) смт Куликівка Куликівського району Чернігівської області».

Виготовлення Генерального плану та плану зонування території має за мету визначити принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту смт Куликівка.

Замовник : Виконавчий комітет Куликівської селищної ради Куликівського району Чернігівської області.

Розробник : ПП «Архітектурно- будівельна майстерня Травки З.С.» м.Чернігів.

Ознайомитись з проектом генерального плану та плану зонування  можливо в приміщенні Куликівської селищної ради
 за адресою: смт Куликівка, вул. Миру,67 або на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження подавати в період з 12.03.2020 року по 10.04.2020 року включно у письмовій формі до виконавчого комітету Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру,67.

Громадське обговорення проекту «Генеральний план та план зонування території (Зонінг) смт Куликівка Куликівського району Чернігівської області» буде проведено об 11.00 год. 27 березня 2020 року в приміщенні залу засідань Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул.Миру,67.

До участі в громадському обговоренні проекту запрошуються всі бажаючі та зацікавлені члени громади.

Куликівська селищна рада