Шановні громадяни!

Куликівська селищна рада повідомляє про початок проведення процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

«Детальний план території земельної ділянки з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» в смт Куликівка по вул. Партизанська,10  з кадастровим номером 7422755100:01:007:0245 для розроблення проекту реконструкції існуючого магазину».

Замовник : Виконавчий комітет Куликівської селищної ради Куликівського району Чернігівської області.

Розробник : ФОП Овдієнко Вадим Олександрович, м. Чернігів.

Ознайомитись з проектом Детального плану можливо в приміщенні Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру,67 або на офіційному веб-сайті Куликівської селищної ради.

Пропозиції та зауваження подавати в період з 12.03.2020 року по 10.04.2020 року включно до виконавчого комітету Куликівської селищної ради за адресою: смт Куликівка, вул. Миру,67.

Громадське обговорення проекту «Детальний план території земельної ділянки з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування будівель торгівлі» в смт Куликівка по вул. Партизанська,10  з кадастровим номером 7422755100:01:007:0245 для  розроблення проекту реконструкції існуючого магазину» буде проведено об 11.00 год. 13 квітня 2020 року в приміщенні залу засідань селищної ради за адресою: с.м.т. Куликівка, вул. Миру,67.

До участі в громадському обговоренні проекту запрошуються всі бажаючі та зацікавлені члени громади.

Куликівська селищна рада