Карта допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область

Дата: 17.04.2020 14:25

У рамках проекту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в тому числі дітьми у Чернігівській області» розроблено «Карту допомоги постраждалим від торгівлі людьми. Чернігівська область» на основі сервісу Google maps https://sites.google.com/view/nmimap-chernihiv. Громадською організацією «Чернігівський громадський комітет захисту прав людини» та Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації проведено роботу щодо створення електронного довідника, який має сприяти кращому доступу населення до інформації про захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, та підвищенню якості міжвідомчого співробітництва в процесі надання допомоги таким особам. Цей довідник містить розділи з контактними даними суб’єктів, задіяних у Національному механізмі взаємодії (НМВ) на обласному та районному рівнях.