Про дотримання карантинних обмежень у поминальні дні

Шановні жителі громади!

Інформуємо вас про те, що постановою Головного державного санітарного лікаря України  від  21.04.2020 №11 у зв’язку з пандемією коронавірусу та оголошенням в Україні карантину, відвідування громадянами кладовищ та окремих поховань заборонено.

Просимо вас із розумінням поставитися до ситуації і утриматися від масового відвідування      кладовищ   у поминальні дні 26-28 квітня  2020 року. Категорично недопустимо відвідання цвинтарів неповнолітніми дітьми та особами похилого віку.  Не забувайте про правову  відповідальність за порушення карантинних обмежень і пам’ятайте про просту людську відповідальність перед своїми односельцями.

Пом’янути своїх померлих рідних ми з вами можемо  зібравшись вдома у колі близьких щирою молитвою і поминальним обідом.

Карантин не триватиме вічно. Рано чи пізно епідемія мине і з Божою поміччю наступного року ми повернемось до наших традицій відзначення Великодня і поминання рідних. Але сьогодні від нашої свідомості залежить, як наше  власне здоров’я і життя, так і благополуччя рідних, і односельців.

Будемо вдячні за розуміння!

Куликівська селищна рада