Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 27.04.2020 09:26

26 квітня, в День 34-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС члени районної громадської організації "Союз Чорнобиль України" поклали квіти до пам’ятного знака Героям-чорнобильцям в Куликівці.

Цьогорічний захід у зв’язку з карантином був небагаточисельний. Ліквідатори вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час приборкання радіаційного вибуху ліквідаторів та тих, хто помер за ці три десятки років внаслідок хвороб від втраченого здоров’я.

Голова райдержадміністрації Петро Єрко подякував від усієї громади Куликівщини ліквідаторам за мужність і вірність обов’язку та вручив Почесну грамоту Куликівської райдержадміністрації та районної ради ліквідатору з Куликівки Михайлу Горошку.

Після зняття карантину, орієнтовно влітку, члени організації планують провести масовіший захід під час відкриття ще одного пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС, який споруджують за ініціативи чорнобильців та підтримки СФГ "Колос" у Ковчині.