Робота з клієнтами пробації в у мовах карантину

Дата: 05.05.2020 09:36

Робота з клієнтами пробації в у мовах карантину

Забезпечення безпеки громадян в умовах карантину є одним із важливих завдань, які виконують правоохоронні органи. Заходи контролю за поведінкою суб’єктів пробації на території Куликівського району в умовах карантину здійснює Куликівський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області з урахуванням карантинних обмежень та пов’язаних з ними об’єктивних обставин.

Реєстрація суб’єктів пробації здійснюється з урахуванням можливостей дістатися до підрозділу пробації. Допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи інших засобів зв’язку з використанням можливостей Інтернету. На даний час робота Куликівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області здійснюється з дотриманням заходів безпеки та профілактики щодо розповсюдження вірусу, але в звичному режимі.